Cennik logo

Cennik logo, takie pytanie zadajesz wyszukiwarce? To znaczy że potrzebujesz LOGO dla małej firmy!
SPRAWDZ NASZ CENNIK!

Jaki jest koszt projektu logo?

Praca nad projektem logo to proces złożony z kilku, kilkunastu mniejszych kroków, nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie "Ile zapłacę za Logo, logotyp?". Staraliśmy się zawrzeć wszystkie wytyczne w cenniku logo, na podstawie najczęstszych zapytań = realizacji.

Co dostaję w cenie Logo?

Zaprojektowanie Logo to nie taka prosta sprawa jak się większości ludzi wydaje. Proces projektowy Logo jest bardzo złożony i czasochłonny. Nie jest prawdą iż grafik, projektant siada do logo i zajmuje mu to przysłowiowe 5min. To bardzo krzywdzący stereotyp, związany z pracą grafika, projektanta. Dlatego na wstępie odsyłamy Cię do naszego artykułu, który w obszerny sposób opisuję pracę projektowe nad LOGO.

Dowiedz się jak wygląda proces projektowania.

Jak już wiesz w dużej mierze na cenę Logo wpływa czas jaki grafik musi poświęci na jego zaprojektowanie. 

Co dostajesz w cenie LOGO…

  • Nasze projekty są indywidualne i niepowtarzalne.
  • Dostajesz dokument z przebiegu prac projektowych, z którego dowiesz się jaki był ich przebieg, od koncepcji po finalny projekt.
  • Nie przerabiamy istniejących logo, logotypów ściągniętych z Internetu. Stawiamy na indywidualność. 
  • Tworzymy projekt na podstawie zebranych informacji o Twojej firmie.
  • Wytyczne do miejsc stosowania Logo
  • Określoną kolorystykę do druku i stosowania w Internecie.
  • Pliki wektorowe Ai,SVG.
  • Pliki rastrowe JPG, PNG – bez tła.

 

Chce Projekt Logo firmy! Jak mogę go kupić?

Praca na... 100%
W częściowej kwocie 60%
...po akceptacji 40%

Możesz wybrać jeden z naszych pakietów, prosząc o wycenę „proszę o wycenę”. Opisz w paru słowach swoją działalności, nazwę firmy, czym się zajmujesz. I wyślij do nas, albo zadzwoń.

Wykonamy 100% pracy dla Ciebie za 60% ceny. Innymi słowy zaczynamy prace projektowe w momencie wpłaty w wysokości 60% wartości umowy. Projektujemy logo tak długo aż Ci będzie odpowiadać jego wygląd (Kompletny wizerunek). Po tym czasie gdy zaakceptujesz projekt wpłacasz pozostałe 40%.

Cennik logo - pakiet usług projektowania.

Nota: Cennik logo lub logotypów mają charakter podglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Projekt logo cennik. Zobacz co musisz wiedzieć przed projektowaniem Logo?

W trakcie rozmowy zbierzemy wszystkie potrzebne informacje, innymi słowy przygotujemy brief, by stworzyć dokładnie taką koncepcję projektów jakiej oczekujesz. Jeżeli przedstawione koncepcje nie przypadnie Ci do gustu, doprecyzujemy założenia i stworzymy właściwy projekty.

Po pierwsze, zaczynamy od rozmów, oczekiwań, poszukiwań, specyfiki branży, konkurencji. Następnie przedstawimy koncept projektu, po akceptacji jednego z nich, wizualizujemy wybrany znak. Następnie przygotowujemy go w trzech plikach.

Średni czas realizacji to ok. 7dni, jednak może się on wydłużyć, Logo powstaje do momentu akceptacji.

Na przykład Logo to znak, a Logotyp to nazwa w postaci graficznej.

Niezależnie od tego czy chcesz uruchomić swój start-up czy już masz ugruntowaną pozycję na rynku, ale nie jesteś zadowolony z posiadanego logo, jesteśmy po to aby wzmocnić pozycję Twojej marki, tworząc projekt logo na które zasługujesz.

ARTYKUŁY

Najnowsze posty na blogu

tanie-strony-internetowe-studio57

Tanie strony internetowe – dlaczego nie działają? Jakie zadania powinny spełniać tanie strony internetowe. Zadaniem strony internetowej jest prezentacja usług i ułatwienie kontaktu z potencjalnym klientem. Nie traktuj strony internetowej...

darmowa strona internetowa

Darmowa strona internetowa Darmowa strona internetowa, to rozwiązanie dla nowo powstałych firm, które chcą zaistnieć w sieci. Rozwiązanie oparte na szybkim ale też przyjaznym kodzie strony one-page, umożliwia prezentację nazwy...

Oferta - identyfikacja wizualna, Projektowanie katalogów reklamowych

Cennik logo Cennik logo, takie pytanie zadajesz wyszukiwarce? To znaczy że potrzebujesz LOGO dla małej firmy! SPRAWDZ NASZ CENNIK! Jaki jest koszt projektu logo? Praca nad projektem logo to proces...

Studio graficzne, Strona internetowa cennik

Strona internetowa cennik Strona internetowa cennik – jesteś Ciekaw ile kosztuje wykonanie strony internetowej? Cennik strony internetowej stworzyliśmy, żebyś mógł(a) zorientować się, za co płacisz i jakie są koszty związane...

Współpracując z nami, wybierasz partnera!

Aby Twoja firma rosła, potrzebujesz solidnego partnera biznesowego, i właśnie go znalazłeś.