Studio57

Darmowa strona internetowa

Darmowa strona internetowa, to rozwiązanie dla nowo powstałych firm, które chcą zaistnieć w sieci. Rozwiązanie oparte na szybkim ale też przyjaznym kodzie strony one-page, umożliwia prezentację nazwy firmy, opisu działalności oraz danych kontaktowych.

Jaki uzyskać darmową stronę internetową?

Aby uzyskać stronę internetową wystarczy uzupełnić poniższy formularz i przesłać do nas. Dzięki czemu, tak przedstawione dane, zostaną umieszczone w kodzie strony internetowej. Następnie otrzymasz e-mail ze stroną internetową. Gotową witrynę będziesz musiał-a umieścić na serwerze, to znaczy, skopiować je do katalogu www na serwerze FTP. Jeżeli nie posiadasz własnej domeny i serwera zachęcamy do kontaktu w celu odpłatnej rejestracji domeny. Więcej informacji znajdziesz w podsumowaniu na dole strony.

Darmowa strona internetowa

Przede wszystkim, strona internetowa przewidziana jest dla nowo powstałych firm. Po pierwsze, jej głównym zadaniem jest zaistnienie firmy w Internecie ale również zbudowanie „połączenia” miedzy klientem a naszą działalnością. Po drugie, taka forma prezentacji firmy pozowali nam określić przyszłe potrzeby związane z ofertą w Internecie.

Darmowa strona internetowa - Kto może skorzystać?

Ponadto rozwiązanie to dedykowane jest tylko firmom, które założyły swoją działalność w okresie ostatnich 12 miesięcy. 

Darmowa strona internetowa - co zrobić z otrzymaną stroną?

 1. Stronę internetową dostarczymy w wiadomości e-mail, jako spakowany załącznik, na przykład DarmowaStronaInternetowa.zip
 2. Następnie zapisz na pulpicie przesłany plik DarmowaStronaInternetowa.zip
 3. Po trzecie, kliknij prawym przyciskiem myszy na plik DarmowaStronaInternetowa.zip, wybierz z menu kontekstowego „Wyodrębnij wszystkie…” a następnie kliknij przycisk „Wyodrębnij”
 4. Podsumowując, na pulpicie zostanie utworzony katalog DarmowaStronaInternetowa, a w nim będą znajdowały się pliki  i katalogi strony internetowej, które należy skopiować na serwer www. Pamiętaj aby pliki strony internetowej skopiować na serwer do katalogu WWW lub public_html.

Strona internetowa cennik

Prezentowane ceny obowiązują od 31.08.2022r.

Prezentowana cena uwzględnia rabat dla klientów posiadających wszystkie niezbędne materiały do stworzenia strony internetowej (zdjęcia, teksty).
Podstawowa cena pakietu „BiznesON” bez rabatu wynosi 1354zł netto. Podstawowa cena pakietu „Strona produktowa” bez rabatu wynosi 1949zł netto.
Podstawowa cena pakietu nie zawiera napisania, opracowania tekstów potrzebnych do publikacji na stronie.  
Nota: Cennik stron internetowych mają charakter podglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Wyceń projekt

  Zadzwoń

  Chcesz zrealizować ciekawy pomysł, masz pytania,
  jesteś zainteresowana(y) naszą ofertą?
  A może masz projekt, którego nikt nie chce się podjąć?

  Nie możesz kopiować zawartości strony!