Studio57

O nas

Studio57 powstało by tworzyć kolorowe i kreatywne pomysły dla Ciebie, Twojej firmy, usługi czy produktu. Nasz wykwalifikowany zespół jest zawsze gotowy by stworzyć coś wyjątkowego. Jeśli potrafisz to sobie wyobrazić, my możemy to zaprojektować!

Co możemy wykonać

Tworzymy indywidualne projekty graficzne na potrzeby druku, Internetu i aplikacji. Spójny system wizualny to najważniejszy element identyfikacji wizualnej. Od logo/logotypu, kolorystyki, kroju pisma po księgę znaku, to podstawowe narzędzie służą kreowaniu wizerunku. Strona internetowa to Twoja „wizytówka” w sieci, zaprojektujemy intuicyjną witrynę, która uwypukli najważniejsze cechy i możliwości Twojej firmy. Projektowanie aplikacji - jesteśmy jedyna firmą, która tworzy warstwę wizualną na potrzeby urządzeń przemysłowych wyposażonych w ekrany dotykowe. Wykonujemy również projekty klawiatury i paneli czołowych, do wszelkiego rodzaju urządzeń przemysłowych, na podstawie przesłanych rysunków technicznych.

Wyzwania to tylko ukryte możliwości. Zobacz wszystkie nasze usługi

REALIZACJA

Nasze artystyczne DNA

Od zawsze chcieliśmy pracować nad kreatywnymi projektami i realizować się twórczo. Zaczynaliśmy od fotografii, by następnie przejść do sztuk wizualnych, kreowania nowej rzeczywistości w świecie identyfikacji wizualnych. Wierzymy że, to co zwykłe i szare, przedstawione z wykorzystaniem naszych umiejętności może stać się niepowtarzalne i wyjątkowe!

Co robimy

Strony internetowe

Oferujemy nowoczesne rozwiązania pod konkretne wymagania klienta, oparte na autorskich projektach graficznych.

Opakowania

Bez względu na to, jak bardzo trafiony jest Twój produkt, bez odpowiedniego opakowania nie wyróżni się z morza produktów na półkach.

Identyfikacja wizualna, LOGO

Logo, Logotyp, księga znaku, identyfikacja marki, brand book to tylko niektóre zwroty wchodzące w skład identyfikacji wizualnej.

Dedykowane rozwiązania

Potrzebujesz oryginalnego rozwiązania, na tyle niestandardowego że nikt nie chce się go podjąć, napisz do nas!

Projekt aplikacji UI/UX

Stworzymy przejrzystą i funkcjonalną szatę graficzną dla Twojej aplikacji. Aplikacji przeznaczonych na systemy Android, iOS, Windows oraz WEB.

Materiały reklamowe

Projekt katalogów reklamowych, wydruk folderów, broszur, ulotek, wizytówek.

KLIENCI

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Wyceń projekt

    Zadzwoń

    Chcesz zrealizować ciekawy pomysł, masz pytania,
    jesteś zainteresowana(y) naszą ofertą?
    A może masz projekt, którego nikt nie chce się podjąć?

    Nie możesz kopiować zawartości strony!