Postrzeganie wizerunku zaczyna
się od dobrze zaprojektowanego logo firmy.

Odpowiedni projekt Logo jest integralnym elementem identyfikacji wizualnej,
Twoja marka nie tylko wyróżni się na rynku ciekawym znakiem, ale także zapadnie w pamięci konsumentów.
Nie czekaj stwórz Logo odpowiednie dla Twojej marki!

Projektowanie logo

Tworzenie logo trwa do momentu osiągnięcia pełnej satysfakcji z opracowanego znaku, w dużych projektach, nie ograniczamy się do konkretnej liczby projektów logo. Zespół grafików STUDIO 57 ściśle współpracują z klientami, wsłuchują się we wszystkie potrzeby wprowadzając projekt logo w życie, który staje się silnym odzwierciedleniem marki.

Projekty logo

Zobacz Loga stworzone przez nas w 2022 roku!
Nie czekaj, nasz zespół stworzy Logo odpowiednie dla Twojej marki!

Projektowanie logo dla firm,
kliknij i zamów projekt logo na stronie studio 57

Projektowanie logo z naszym udziałem to sama przyjemność i 100% zadowolonych klientów

Projektowanie logo, logotyp, które zbuduje spójny wizerunek Twojej firmy i zapadnie w pamięci klientów.

Projekt logo to coś więcej niż znak, to cichy ambasador Twojej firmy, który ma budzić zaufanie, pozytywne skojarzenia z marką, jeszcze przez zebraniem informacji na temat danej firmy i tym czym się zajmuje. Dlatego logo musi być unikalne, ponadczasowe i prezentować perfekcyjny polski design!

Na stronie Studio 57 znajdziesz pakiety projektów logo, które są najczęściej wybierane przez firmy. Każdy z przedstawionych planów posiada od jednej do kilku propozycji logo marki – firmy. Projekty logo, koncepcje graficzne, opracowane są na podstawie potrzeb, oczekiwań i materiałach dostarczonych przez klienta.

LOGO – cichy ambasador Twojej firmy!

Logo firmy powinno budzić pozytywne skojarzenia marki i przyciągać uwagę potencjalnych klientów. Stworzymy projekt graficzny logo, logotyp firmy, który zbuduje spójny wizerunek Twojej marki, na dodatek logo przyciągnie uwagę odbiorców. Od projektu do realizacji, z umiejętnościami naszych grafików zaprojektujemy logo, które wyróżni się na tle konkurencji. Śmiało! Możesz zaprojektować proste logo dla firmy, z naszym udziałem! To sama przyjemność i tysiące zadowolonych klientów.

Zleć projektowanie logo Studio57

Daj się poznać jako profesjonalna firma, wybierz pakiet dopasowany do Twoich potrzeb!

Połącz projekty logo + strona internetowa by stworzyć spójny wizerunek Twojej firmy!

Nota: Cennik logo lub logotypów mają charakter podglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Podane ceny są cenami netto, nie zawierają podatku VAT. 01.010.2022 – Aktualizacja cennika.

Projektowanie logo - masz pytanie odnośnie projektów logo?
Przeczytaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Jakie logo otrzymasz, co znajdzie się w "paczce"?

Oryginalny, unikalny projekt logo

Wszystkie nasze loga są opracowane na podstawie wymagań klientów i rozmowie z nimi. NIE PRZERABIAMY GOTOWYCH PRAC INNYCH AUTORÓW. Dostarczany przez nas projekt logo firmy, możesz złościć do odpowiednich organów w celu rejestracji znaku towarowego.

Projekty logo wyróżniające się na tle konkurencji ​

Tu możemy odnieść się do pierwszego punktu. Logo musi prezentować oryginalny Polski design aby wyróżnić Cię na rynku i Internecie. Nie może być sytuacji kiedy dwie firmy z tej samej branży, czy nawet zupełnie innej, posiadają podobne albo co gorsze taki sam projekt logo.

Logo sprzedające Twoje produkty!​​

Wiesz jak bardzo ważne w dzisiejszych czasach jest pozyskiwanie klientów, nie tylko w Internecie. Dobry znak ściąga na siebie uwagę, pomaga zaistnieć w przestrzeni zurbanizowanej, na bilbordach czy reklamach przystankowych. Wszystkie te kwestie bierzemy pod uwagę w projektowaniu znaków.

Projektowanie logo w wersji jednobarwnej

Tego rodzaju projekty graficzne, możesz wykorzystać w druku 3D lub dokumentach fakturowych.

 

Grafika z całym logo jako zdjęcie profilowe do mediów społecznościowych.

Media społecznościowe to bardzo ważny aspekt dzisiejszych czasów. Umożliwiają szybki kontakt z obecnymi i potencjalnymi klientami. Dlatego każda firma powinna posiadać atrakcyjny profil społecznościowy. Jako jedyna firma w Polsce dostarczamy klientom wraz z projektem logo plik miniatury do umieszczenia jako zdjęcie profilowe (PNG).

Projektowanie logo prostego i atrakcyjnego w odbiorze

Można odnieść wrażenie że im bardziej skomplikowane logo tym droższe. Nic bardziej mylnego. Nasze ceny odzwierciedlają realny czas spędzony nad projektem loga. Tworzymy loga na każdą kieszeń.

Logo przywołujące dobre skojarzenia​

Dobrze zaprojektowane logo działa na wyobraźnię, budzi pozytywne skojarzenia. Możesz mieć super logotyp, dynamiczny z ostrymi zakończeniami i krzykliwymi kolorami, ale gdy sprzedajesz pluszowe misie to te skojarzenia ze sobą nie będą „grać”.

Projektowanie logo w wersji wektorowej

Pliki wektorowe są definiowane matematycznie, składają się z odcinków i krzywych, co pozwala na ich bezstratne pomniejszanie i powiększanie. Ten rodzaj plików wykorzystywany jest w materiałach drukowanych od wizytówek, bilbordów, reklama statycznych aż po ulotki. Wykorzystywane są też instalacji do tworzenia ekspozycji na stoiskach targowych, wycięte logo w formie przestrzennej.

Wraz z projektem logo dostarczamy pliki wektorowe (Ai, SVG, PDF). Na życzenie klienta jesteśmy w stanie dostarczyć plik w dowolnym formacie wektorowym (CDR, DWG, DXF, itd..).

 

Projektowanie logo jako znak wodny bez tła

Tego rodzaju pliki graficzne zawierają logo, logotyp firm zapisany do plików PNG lub WEBP, który można użyć jako znak wodny dla grafik na stronie Internetowej. Pliki (PNG, WEBP) przygotowane w ten sposób nie posiadają informacji o posiadanej warstwie tła.

Masz pytanie odnośnie procesu projektowania, tworzenia logo firmy?
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

W zależności od wybranego pakietu średni czas realizacji to między 7, 10 dni pracy grafika, W ciągu tego czasu dostaniesz projekt logo. Jednak czas realizacji usług może się wydłużyć w zależności od ilości wprowadzonych zmian przez klienta. Logo powstaje do momentu akceptacji projektu przez klienta.

Cały proces projektowania logo zaczyna się od rozmowy z klientem. Wysłuchaniu potrzeb, oczekiwań, specyfiki branży. Następnie musimy stworzyć zarys koncepcji na podstawie analizy trendów w branży oraz wyglądu logo konkurencji. W projektowaniu logo ważne jest zebranie jak najwięcej informacji o rynku i branży w jakiej ma funkcjonować logo.

Tak przygotowany reserch pozwala stworzyć kilka „wizytówek” z pomocą, których klient wybierze nazwę, określi kolory i kierunki projektowe. Kolejnym krokiem jest stworzyć projekt graficzny logo, który zostanie poddany poprawkom lub zostanie zaakceptowany. W naszym studio pomożemy w wyborze odpowiedniej koncepcji.

Tak, zostaną przekazane prawa majątkowe i taki zapis znajduje się na umowie, którą podpisujemy z klientem. Wraz z przekazaniem logo, logotypu, grafik, identyfikacji wizualnej w pliku PDF, klient nabywa prawa do posługiwania się logiem.

Tak, prócz loga w wersji wektorowej (Ai, SVG, PDF – to pliki o lepszej „jakości”, do druku) otrzymasz również kilka małych znaków w formacie JPG (na strony internetowe), PNG (bez tła, stosowany jako znak firmowy do umieszczania na zdjęciach), które możemy publikować w mediach społecznościowych, stronach internetowych, dokumentach PDF twojej marki.

W trakcie rozmowy zbierzemy wszystkie potrzebne informacje na temat logo, innymi słowy przygotujemy brief, by stworzyć dokładnie taką koncepcję logo jakiej oczekujesz. Jeżeli przedstawione koncepcje logo nie przypadnie Ci do gustu, nasz zespół grafików doprecyzuje założenia i stworzy projekt jaki chcesz.

Na przykład Logo to znak (sygnet), a Logotyp to nazwa w postaci graficznej. Większość projektów logo dla firm to tak naprawdę logotypy. Projektowanie logo a projektowanie logotypu niczym się nie różni, zakres pracy jest taki sam.

Modyfikacją nazywamy znaczącą zmianę logo na inną lub połączenie kilku znaków/projektów logo. 

Poprawka to dopracowanie projektu logo, dopisanie tekstu – jego korekta, zamiana układu graficznego elementów logo, zmiana koloru logo.

Nowa wersja logo lub zmiany noszące znamiona całkowicie odmiennej koncepcji logo. Takie zasadnicze zmiany projektu logo wyceniane są oddzielnie.

Jeżeli jesteś zadowolony/a ze swojego logo firmy ale posiadasz je w słabej jakości, możemy je „przerysować”. Logo Twojej firmy poddamy wektoryzacji i zapiszemy do plików Ai, SVG, PDF – o lepszej „jakości”, do druku. Wektoryzacji możemy poddać obrazy ze zdjęć w Inter, wizytówki, stron internetowych, plików PNG, JPG o małej rozdzielczości.

Do wektoryzacji możesz zamówić również opis użytych w projekcie LOGO kolorów, tak aby każdy kolejny wydruk Logotypu był taki sam.

Chcesz dołączyć do grona zadowolonych klientów, kliknij zleć nam projekt logo!

Projektowanie logo z naszym udziałem to sama przyjemność i 100% zadowolenie z projektu.