Studio57

Projekt logo cennik - logo w atrakcyjnej cenie

Gdy założyłeś firmę, pierwsze pytanie jakie zadajesz wyszukiwarce, to "projekt logo cennik" i zastanawiasz się nad jego wizerunkiem oraz ceną. Dlatego stworzyliśmy ten tekst, abyś poznał przedział cenowy projektu logo i zapoznał się z całym procesem realizacji logo.

Co składa się na cenę projektu logo?

Bardzo często projekt logo wymaga opracowania różnych technik projektowych, rozwiązań, materiałów oraz czasu jaki studio graficzne musi poświęcić na jego przygotowanie. Dowiedz się jak wygląda proces projektowania. Projektując logo trzeba przewidzieć na jakich materiałach, przestrzeniach, wizualizacjach będzie prezentowane logo.

Dlatego grafik musi dobrać odpowiednią technikę, kolorystykę logo lub zwiększyć ilość projektów logo, wersji kolorystycznych i kształtów.

Podobnie ma się sytuacja z zapisem finalnego projektu logo do pliku, które dzielimy na zapis wektorowy (do druku) i rastrowy (druk osobisty, Internet - strony www). Wszystkie tego typu wytyczne opisane są w identyfikacji wizualnej - księga znaku.

Projekt logo cennik, ile kosztuje projekt logo?

Nim zaczniesz analizować i porównywać ceny, dobrze jest zapoznać się z ofertą na projekt logo. Zastanowić się nad potrzebami, odpowiedzieć na pytanie: „Czego potrzebuje, gdzie będzie eksponowane nowe logo – na stronie internetowej, wizytówce, folderze reklamowym, bilbordzie?

Na naszej stronie internetowej prezentujemy 3 najczęściej wybierane oferty projektu logo.

Logo na stronę internetową i media społecznościowe

Podstawowy pakiet BiznesON przeznaczony jest dla osób lub firm które nie potrzebują drukować swojego znaku graficznego. Działają w Internecie, prowadzą stronę internetową lub publikują materiały w mediach społecznościowych.

W pakiecie BiznesON zawarte są dwie modyfikacje projektu, które możesz zgłosić w trakcie trwania prac projektowych. Nasza firma jako jedyna na rynku, umożliwia zgłoszenie takich uwag i poprawek.

Gotowy projekt logo otrzymasz w trzech plikach o następujących formatach, PNG (plik z logo bez tła), JPG (do umieszczenia na stronie internetowej) i PDF (format wektorowy jako kopia zapasowa), wszystkie te pliki zapisane zostaną w kolorystyce RGB.

Logo do druku z możliwością swobodnego wymiarowania.

Profesjonalne Logo to pakiet dla osób, firm wykorzystujących opracowany znak na szerszym polu eksploatacji, zawiera on wszystkie pozycje z powyższego pakietu BiznesON. Dodatkowo został poszerzony o dodatkowe dwie modyfikacje projektu i zawiera ich aż cztery. Taki sam zabieg tyczy się dostarczonych plików. 

Pakiet plików został poszerzony o pliki wektorowe, czyli Ai (plik źródłowy z projektem logo), SVG (format wektorowy otwarty). Wszystkie powyższe formaty zostały dodatkowo zapisane w palecie CMYK, czyli takiej do druku cyfrowego i offsetowego (w drukarni).

Logo, raczej cała kompletna identyfikacja wizualna.

Trzeci pakiet to oferta dla firm i korporacji, zawiera opracowanie Kompletnego wizerunku. Na jego podstawie zostanie opracowane nie tylko logo, ale również księga znaku, wizytówki, grafika do materiałów drukowanych.

Identyfikacja wizualna służy kreowaniu wizerunku marki. Zawiera w sobie cały proces projektowania od pomysłu, koncepcji po przejściowe realizacje, z których wybierany jest właściwy projekt graficzny.

Na identyfikację wizualną składają się:

Księga znaku

 • logo/logotyp
 • kolorystyka
 • krój pisma

Wygląd produktów oraz i ich opakowań

 • szata zewnętrzna materiałów promocyjnych itd.
 • umieszczenie znaku w przestrzeni wewnętrznej i zewnętrznej

Zamawiając projekt logo możesz wybrać z pośród dwóch realizacji identyfikacji wizualnej.

Podstawowa księga znaku

Podstawowe opracowanie księga znaku zawiera wszystkie elementy wersji mini, pakiet wzbogacony został o strony opisujące logo, markę w przestrzeni urbanistycznej, wymiarowanie, stosowania na różnych powierzchniach, kolorach.

Wybierz odpowiedni pakiet a my zaprojektujemy logo dla firmy, marki! I to wszystko bez odrywania się od komputera, złóż zapotrzebowanie za pośrednictwem formularza kontaktowego a umowę otrzymasz i podpisz online!

Mini księga znaku

Mini księga znaku przygotowana jest w postaci pliku pdf. Plik prócz opisu związanego z opracowaniem znaku, zawiera również proste wytyczne dla agencji marketingowych, grafików, potencjalnych klientów opisujące stosowanie logo firmy na materiałach drukowanych.

Podsumowanie – projekt logo cennik

Jednak to nie wszystko, przed przystąpieniem do projektowania logo, logotypy dobrze jest wykonać rozeznanie na konkurencyjnym rynku. Czy przypadkiem znak o którym marzy klient nie jest już w posiadaniu podobnej firmy/osoby.

Podsumowując, wszystkie te zmienne decydują o ilości godzin które musi spędzić projektant nad logo, a to przekłada się bezpośrednio na cenę końcową. Jak że inną w każdym zleceniu. U nas tylko jakość jest taka sama.

Projekty logo

Poniżej prezentujemy opracowane przez nasze studio projekty graficzne logo firm.

Projekt Logo Cennik - Jak mogę go kupić?

Wybierz jeden z poniższych pakietów (podstawowe logo, profesjonalne logo, kompletny wizerunek), poprzez przycisk „proszę o wycenę”. Opisz w kilku zdaniach zakres działalności, nazwę firmy i czym się zajmujesz. Podaj numer telefonu, możliwe że będziemy mieli więcej pytań odnośnie projektu.

Wykonamy 100% pracy za 50% ceny.

Jesteśmy jedyną firmą w Internecie, która nie inkasuje całej należności z góry! Wykonamy 100% pracy dla naszych klientów za 50% ceny. Innymi słowy zaczynamy projektowanie logo twojej firmy w momencie wpłaty zadatku, w wysokości 60% wartości umowy.

Projektujemy logo tak długo aż Ci będzie odpowiadać jego wygląd. Po tym czasie gdy zaakceptujesz projekt wpłacasz pozostałe 50%. Podstawowy koszt projekt logo w naszej firmie zaczyna się od kwoty 489zł netto.

Logo, logotyp tworzony dla małej firmy mieści się w rozsądnej cenie. Ponadto w naszym studio graficznym cena logo, logotypu jest ustalana jest indywidualnie, każda firma jest inna, każdy wizerunek marki jest inny, tak samo jak potrzeby.

Dlatego każda wycena jest inna. Prace nad projektem logo to proces złożony z kilku, kilkunastu mniejszych, zakres tych działań odzwierciedla nasz cennik.

Praca na... 100%
W częściowej kwocie 50%
...po akceptacji 50%

Projekt logo cennik

Wszystkie ceny projektu logo są cenami netto.

Nota: Cennik logo lub logotypów mają charakter podglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Podane ceny są cenami netto, nie zawierają podatku VAT. 01.010.2022 – Aktualizacja cennika.

Co musisz wiedzieć przed projektowaniem Logo?

W trakcie rozmowy zbierzemy wszystkie potrzebne informacje, innymi słowy przygotujemy brief, by stworzyć dokładnie taki projekt jakiego oczekujesz. Jeżeli przedstawiony projekt nie przypadnie Ci do gustu, doprecyzujemy założenia i stworzymy właściwy projekt.

Po pierwsze, zaczynamy od rozmów, oczekiwań, specyfiki branży, poszukiwań koncepcji, analizy konkurencji. Następnie przedstawimy koncept projektu graficznego, po akceptacji jednego z nich, wizualizujemy wybrane projekty logo.

W zależności od wybranego pakietu średni czas realizacji to między 7 – 10 dni, jednak może się on wydłużyć w zależności od ilości opracowanych zmian wprowadzonych przez klienta, Logo powstaje do momentu akceptacji projektu przez klienta.

Czas realizacji zależności od wybranego pakietu, średni czas realizacji to między 7 – 10 dni, jednak może się on wydłużyć w zależności od ilości opracowanych projektów, zmian wprowadzonych przez klienta. Projekt logo powstaje do momentu akceptacji projektu przez klienta.

Tak, wraz z projektem logo zostaną przekazane prawa majątkowe. Zapis taki znajduje się w umowie, którą podpisujemy z klientem. Wraz z przekazaniem projektu logo, logotypu, identyfikacji wizualnej – branding, grafik zostaje Ci przekazane prawo do posługiwania się w.w. opracowaniem na „całe życie firmy”.

Na przykład Logo to znak, a Logotyp to nazwa w postaci graficznej.

Tak, prócz plików w wersji wektorowej otrzymasz również plik JPG (strony internetowe), PNG (plik bez tła, stosowany jako znak firmowy do umieszczania na zdjęciach), które możemy publikować w mediach społecznościowych twojej marki.

Modyfikacją nazywamy znaczącą zmianę projektu na inną lub połączenie kilku koncepcji/projektów.

Poprawka projektu logo to dopracowanie projektu, dopisanie tekstu – jego korekta, zamiana układu graficznego elementów, zmiana koloru projektu.

Nowa wersja lub zmiany noszące znamiona całkowicie odmiennej koncepcji wyceniane są oddzielnie.

Niezależnie od tego czy chcesz uruchomić swój start-up, firmę, czy już masz ugruntowaną pozycję na rynku, ale nie jesteś zadowolony z posiadanych projektów logo, jesteśmy po to aby wzmocnić pozycję Twojej marki, tworząc projekt logo, logotypu na który zasługujesz.

Wyceń projekt

  Zadzwoń

  Chcesz zrealizować ciekawy pomysł, masz pytania,
  jesteś zainteresowana(y) naszą ofertą?
  A może masz projekt, którego nikt nie chce się podjąć?

  Zamów projekt Logo

   Nie możesz kopiować zawartości strony!