Projekt logo cennik - ile kosztuje projekt logo?

Gdy założyłeś firmę, pierwsze pytanie jakie zadajesz wyszukiwarce, "Projekt logo cennik" i zastanawiasz się nad jej wizerunkiem. Dlatego stworzyliśmy ten tekst cennik logo abyś poznał przedział cenowy.​

Projekt logo cena?

Logo, logotyp tworzony dla małej firmy mieści się w rozsądnej cenie. Prezentuje to nasz cennik logo. Ponadto w naszym studio graficznym cena logo, logotypu jest ustalana indywidualnie, każda firma jest inna, każdy wizerunek marki jest inny, dlatego każda wycena jest inna. Ponieważ praca nad projektem logo to proces złożony z kilku, kilkunastu mniejszych - zależy od wybranej oferty.

Projekt LOGO
Oferta - identyfikacja wizualna, Projektowanie katalogów reklamowych

Co składa się na cenę projektu Logo?

Bardzo często projekty Logo wymagają opracowania różnych technik projektowych, rozwiązań, zakupu dodatkowych materiałów, takich jak czcionki. Dowiedz się jak wygląda proces projektowania. Na przykład projektując logo trzeba przewidzieć na jakich materiałach, wizualizacji będzie prezentowane logo. Dlatego grafik musi dobrać odpowiednią kolorystykę LOGO lub zwiększyć ilość wersji kolorystycznych. Podobnie ma się sytuacja z zapisem finalnego logo do pliku, które dzielimy na zapis wektorowy (do druku) i rastrowy (druk osobisty, Internet – strony www). Wszystkie tego typu wytyczne opisane są w księdze znaku.

Jednak to nie wszystko, przed przystąpieniem do projektowania logo, logotypy dobrze jest wykonać rozeznanie na konkurencyjnym rynku. Czy przypadkiem znak o którym marzymy nie jest już w posiadaniu podobnej firmy/osoby. Podsumowując, wszystkie te zmienne decydują o ilości godzin które musi spędzić projektant nad logo, a to przekłada się bezpośrednio na cenę końcową. Jak że inną w każdym zleceniu. U nas tylko jakość jest taka sama.

Księga znaku - identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna – służy kreowaniu wizerunku marki. Termin ten określa symbolikę, zachowania w przypadku jej stosowania oraz opisuje i wyróżnienia ją spośród konkurencyjnych marek.

Na identyfikację wizualną składają się:

  • logo/logotyp

  • kolorystyka

  • krój pisma

  • wygląd produktów oraz i ich opakowań,

  • szata zewnętrzna materiałów promocyjnych itd.

Projekty logo

Poniżej prezentujemy opracowane przez nasze studio projekty graficzne logo firm.

Chce Projekt Logo firmy! Jak mogę go kupić?

Praca na... 100%
W częściowej kwocie 60%
...po akceptacji 40%

Wybierz jeden z poniższych pakietów (podstawowe logo, profesjonalne logo, kompletny wizerunek), poprzez przycisk „proszę o wycenę”. Opisz też w kilku zdaniach zakres działalności, nazwę firmy i czym się zajmujesz.

Ile kosztuje dobre logo firmy?

Ponadto jesteśmy jedyną firmą w Internecie, która nie inkasuje całej należności z góry! Wykonamy 100% pracy dla naszych klientów za 60% ceny. Innymi słowy zaczynamy projektowanie logo twojej firmy w momencie wpłaty, w wysokości 60% wartości umowy. Projektujemy logo tak długo aż Ci będzie odpowiadać jego wygląd. Po tym czasie gdy zaakceptujesz projekt wpłacasz pozostałe 40%. Podstawowy koszt projektu logo w naszej firmie zaczyna się od kwoty 489zł netto.

Cennik logo - pakiet usług projektowania.

Nota: Cennik logo lub logotypów mają charakter podglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Podane ceny są cenami netto, nie zawierają podatku VAT. 01.07.2022 – Aktualizacja cennika: zmiana nazewnictwa.

Zobacz co musisz wiedzieć przed projektowaniem Logo?

W trakcie rozmowy zbierzemy wszystkie potrzebne informacje, innymi słowy przygotujemy brief, by stworzyć dokładnie taką koncepcję projektów jakiej oczekujesz. Jeżeli przedstawione koncepcje nie przypadnie Ci do gustu, doprecyzujemy założenia i stworzymy właściwy projekty.

Po pierwsze, zaczynamy od rozmów, oczekiwań, poszukiwań, specyfiki branży, konkurencji. Następnie przedstawimy koncept projektu, po akceptacji jednego z nich, wizualizujemy wybrany znak. Następnie przygotowujemy go w trzech plikach

Średni czas realizacji to ok. 7dni, jednak może się on wydłużyć w zależności od ilości zmian wprowadzonych przez klienta, Logo powstaje do momentu akceptacji projektu przez klienta.

Tak, zapis taki znajduje się na umowie, którą podpisujemy z klientem. Wraz z przekazaniem logo, logotypu, identyfikacji wizualnej – branding, grafik zostaje Ci przekazane prawo do posługiwania się w.w. opracowaniem na „całe życie firmy”.

Na przykład Logo to znak, a Logotyp to nazwa w postaci graficznej.

Tak, prócz plików w wersji wektorowej otrzymasz również pliki JPG (strony internetowe), PNG (plik bez tła, stosowany jako znak firmowy do umieszczania na zdjęciach), które możemy publikować w mediach społecznościowych twojej marki.

Modyfikacją nazywamy znaczącą zmianę projektu na inną lub połączenie kilku koncepcji/projektów. 

Poprawka to dopracowanie projektu, dopisanie tekstu -jego korekta, zamiana układu graficznego elementów, zmiana koloru projektu.

Nowa wersja lub zmiany noszące znamiona całkowicie odmiennej koncepcji wyceniane są oddzielnie.

Niezależnie od tego czy chcesz uruchomić swój start-up czy już masz ugruntowaną pozycję na rynku, ale nie jesteś zadowolony z posiadanego logo, jesteśmy po to aby wzmocnić pozycję Twojej marki, tworząc projekt logo na które zasługujesz.

ARTYKUŁY

Najnowsze posty na blogu

tanie-strony-internetowe-studio57

Tanie strony internetowe – dlaczego nie działają? Jakie zadania powinny spełniać tanie strony internetowe. Zadaniem strony internetowej jest prezentacja usług i ułatwienie kontaktu z potencjalnym klientem. Nie traktuj strony internetowej...

darmowa strona internetowa

Darmowa strona internetowa Darmowa strona internetowa, to rozwiązanie dla nowo powstałych firm, które chcą zaistnieć w sieci. Rozwiązanie oparte na szybkim ale też przyjaznym kodzie strony one-page, umożliwia prezentację nazwy...

Projekt LOGO

Logo projekt Cennik logo, takie pytanie zadajesz wyszukiwarce? To znaczy że potrzebujesz LOGO dla małej firmy! SPRAWDZ NASZ CENNIK! Jaki jest koszt projektu logo? Praca nad projektem logo to proces...

Studio graficzne, Strona internetowa cennik

Strona internetowa cennik Strona internetowa cennik – jesteś Ciekaw ile kosztuje wykonanie strony internetowej? Cennik strony internetowej stworzyliśmy, żebyś mógł(a) zorientować się, za co płacisz i jakie są koszty związane...

Współpracując z nami, wybierasz partnera!

Aby Twoja firma rosła, potrzebujesz solidnego partnera biznesowego, i właśnie go znalazłeś.