Studio57

Skrót: Wsparcie     Konfigurator     O nas
Media:

Projekt logo cennik.

Kiedy zakładasz swoją firmę, pierwsze pytanie, które wpisujesz w wyszukiwarkę to projekt logo cennik. Zastanawiasz się, jak będzie wyglądać i ile to będzie kosztować. Co tak naprawdę decyduje o cenie projektu logo?

Co składa się na cenę projektu logo?

Cena logo zależy od wielu czynników, takich jak doświadczenie projektanta, czas poświęcony na projekt oraz dodatkowe usługi. Nasze studio oferuje dodatkowe usługi, takie jak rysowanie wizytówek, tworzenie brand booka lub dostarczanie plików w różnych formatach. Te dodatkowe usługi mogą wpływać na ostateczną cenę projektu.

Dodatkowe usługi:

Profesjonalny projekt logo, wymaga opracowania różnych technik projektowych.

Projekt logo cennik
Bardzo często projekt logo wymaga opracowania różnych technik projektowych, rozwiązań, materiałów oraz czasu jaki studio graficzne musi poświęcić na jego przygotowanie.

Projektując logo trzeba przewidzieć na jakich materiałach, przestrzeniach, wizualizacjach będzie prezentowane logo. Dlatego grafik musi dobrać odpowiednią technikę, kolorystykę logo lub zwiększyć ilość projektów logo, wersji kolorystycznych i kształtów. Podobnie ma się sytuacja z zapisem finalnego projektu logo do pliku, które dzielimy na zapis wektorowy (do druku) i rastrowy (druk osobisty, Internet – strony www). Wszystkie tego typu wytyczne opisane są w identyfikacji wizualnej.

Logo BiznesON

od 489zł netto

Logo z Księgą znaku

od 1930zł 1800zł netto
Jednak to nie wszystko, przed przystąpieniem do projektowania logo, logotypy dobrze jest wykonać rozeznanie na konkurencyjnym rynku. Czy przypadkiem znak o którym marzy klient nie jest już w posiadaniu podobnej firmy/osoby.

Czego potrzebujesz, gdzie będziesz eksponować nowe logo?

Nim zaczniesz analizować i porównywać ceny, dobrze jest zastanowić się nad potrzebami, odpowiedzieć na pytanie: „Czego potrzebuje, gdzie będzie eksponowane moje nowe logo – na stronie internetowej, wizytówce, folderze reklamowym, bilbordzie?

Logo na stronę internetową i media społecznościowe.

Podstawowy pakiet LOGO BiznesON przeznaczony jest dla osób lub firm które nie potrzebują drukować swojego znaku graficznego. Działają w Internecie, prowadzą stronę internetową lub publikują materiały w mediach społecznościowych.

W pakiecie BiznesON zawarte są dwie modyfikacje projektu, które możesz zgłosić w trakcie trwania prac projektowych. Nasza firma jako jedyna na rynku, umożliwia zgłoszenie takich uwag i poprawek.

Gotowy projekt logo otrzymasz w trzech plikach o następujących formatach, PNG (plik z logo bez tła), JPG (do umieszczenia na stronie internetowej) i PDF (format wektorowy jako kopia zapasowa), wszystkie te pliki zapisane zostaną w kolorystyce RGB.

LOGO na stronę www

od 489zł netto

LOGO do reklamy, druku

od 894zł netto

Logo do druku z możliwością swobodnego wymiarowania.

Profesjonalne Logo to pakiet przeznaczony dla osób, firm wykorzystujących opracowany znak na szerszym polu eksploatacji, tj. na stronie internetowej, korespondencji e-mail, druku. Najczęściej wybierany przez małe i średnie przedsiębiorstwa.

Pakiet Profesjonalne LOGO zawiera wszystkie pozycje z powyższego pakietu BiznesON. Dodatkowo został poszerzony o dodatkowe dwie modyfikacje projektu i zawiera ich aż cztery. Taki sam zabieg tyczy się dostarczonych plików. 

Pakiet plików został poszerzony o pliki wektorowe, czyli Ai (plik źródłowy z projektem logo), SVG (format wektorowy otwarty). Wszystkie powyższe formaty zostały dodatkowo zapisane w palecie CMYK, czyli takiej do druku cyfrowego i offsetowego (w drukarni).

Ile kosztuje projekt Logo i identyfikacja wizualna.

Trzeci pakiet to oferta dla firm i korporacji, zawiera opracowanie kompletnego wizerunku. Na jego podstawie zostanie opracowane nie tylko logo, ale również księga znaku, wizytówki, grafika do materiałów drukowanych.

Identyfikacja wizualna służy kreowaniu wizerunku marki. Zawiera w sobie cały proces projektowania od pomysłu, koncepcji po przejściowe realizacje, z których wybierany jest właściwy projekt graficzny.

Na identyfikację wizualną składają się:

Logo z Księgą znaku

od 2990zł netto

Visual Key

od 8700zł netto

Zamawiając projekt logo, możesz wybrać z pośród dwóch realizacji identyfikacji wizualnej:

Mini Księga Znaku

od 1441zł netto

Podst. Księga Znaku

od 2096zł netto

Mini księga znaku.

Mini księga znaku przygotowana jest w postaci pliku pdf. Plik prócz opisu znaku, zawiera również proste wytyczne dla agencji marketingowych, grafików, potencjalnych klientów, opisujący stosowanie logo firmy na materiałach drukowanych.

Podstawowa księga znaku.

Podstawowe opracowanie księgi znaku zawiera wszystkie elementy wersji mini, pakiet wzbogacony został o strony opisujące proces kreatywny powstawania logo, wymiarowanie, stosowania na różnych powierzchniach, kolorach.

Wybierz odpowiedni pakiet a my zaprojektujemy logo dla firmy, marki! I to wszystko bez odrywania się od komputera, złóż zapotrzebowanie za pośrednictwem formularza kontaktowego a umowę otrzymasz i podpisz online!

Podsumowanie – projekt logo cennik.

Podsumowując, wszystkie te zmienne decydują o ilości godzin które projektant musi spędzić projektant nad logo, a to przekłada się bezpośrednio na cenę końcową. Jak że inną w każdym zleceniu. U nas tylko jakość jest taka sama.

Projekty LOGO

Poniżej prezentujemy opracowane przez nasze studio projekty graficzne logo firm.

Projekt Logo Cennik - Jak mogę go kupić?

Wybierz jeden z poniższych pakietów (podstawowe logo, profesjonalne logo, kompletny wizerunek), poprzez przycisk „proszę o wycenę”. Opisz w kilku zdaniach zakres działalności, nazwę firmy i czym się zajmujesz. Podaj numer telefonu, możliwe że będziemy mieli więcej pytań odnośnie projektu.

Kontakt z klientem.

Podczas rozmowy z klientem, określamy potrzeby i wskazujemy optymalne rozwiązania. Następnie podpisujemy umowę na realizację projektu logo.

Czas: 3-4 dni (formalności).

Analiza potrzeb.

Zbieramy informacje na temat wyglądu logo, rodzaju prowadzonej działalności, sprzedawanych produktów. Określamy motyw przewodni.

Czas: 1-7 dni.

Proces projektowy.

Tworzymy szkic logo i prezentujemy go klientowi. Następnie gotowy projekt zostaje przekazany do opracowania księgi znaku.

Czas: do 2 dni.

Przekazanie LOGO.

Logo w postaci cyfrowych plików rastrowych i wektorowych, wraz z opracowaną księgą znaku zostaje przekazany klientowi.

Czas: 1-5 dni.

Wykonamy 100% pracy za 50% ceny.

Jesteśmy jedyną firmą w Internecie, która nie inkasuje całej należności z góry! Wykonamy 100% pracy dla naszych klientów za 50% ceny. Innymi słowy zaczynamy projektowanie logo twojej firmy w momencie wpłaty zadatku, w wysokości 50% wartości umowy.

Projektujemy logo tak długo aż Ci będzie odpowiadać jego wygląd. Po tym czasie gdy zaakceptujesz projekt wpłacasz pozostałe 50%. Podstawowy koszt projekt logo w naszej firmie zaczyna się od kwoty 489zł netto.

Logo, logotyp tworzony dla małej firmy mieści się w rozsądnej cenie 489zł netto. Każdy wizerunek marki jest inny, tak samo jak potrzeby. Cena logo, logotypu jest ustalana indywidualnie, w zależności od potrzeb klienta. Prace nad projektem logo to proces złożony z kilku, kilkunastu mniejszych, zakres tych działań odzwierciedla nasz cennik.

LOGO na stronę www

od 489zł netto

LOGO do reklamy, druku

od 894zł netto

ReBranding Logo

od 2096zł netto

Logo z Księgą znaku

od 2990zł netto

Nota: Cennik logo lub logotypów mają charakter podglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Podane ceny są cenami netto, nie zawierają podatku VAT.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Na przykład Logo to znak, a Logotyp to nazwa w postaci graficznej.

W trakcie rozmowy zbierzemy wszystkie potrzebne informacje, innymi słowy przygotujemy brief, by stworzyć dokładnie taki projekt jakiego oczekujesz. Jeżeli przedstawiony projekt nie przypadnie Ci do gustu, doprecyzujemy założenia i stworzymy właściwy projekt.

Po pierwsze, zaczynamy od rozmów, oczekiwań, specyfiki branży, poszukiwań koncepcji, analizy konkurencji. Następnie przedstawimy koncept projektu graficznego, po akceptacji jednego z nich, wizualizujemy wybrane projekty logo.

W zależności od wybranego pakietu średni czas realizacji to między 7 – 10 dni, jednak może się on wydłużyć w zależności od ilości opracowanych zmian wprowadzonych przez klienta, Logo powstaje do momentu akceptacji projektu przez klienta.

Czas realizacji zależności od wybranego pakietu, średni czas realizacji to między 7 – 10 dni, jednak może się on wydłużyć w zależności od ilości opracowanych projektów, zmian wprowadzonych przez klienta. Projekt logo powstaje do momentu akceptacji projektu przez klienta.

Tak, wraz z projektem logo zostaną przekazane prawa majątkowe. Zapis taki znajduje się w umowie, którą podpisujemy z klientem. Wraz z przekazaniem projektu logo, logotypu, identyfikacji wizualnej – branding, grafik zostaje Ci przekazane prawo do posługiwania się w.w. opracowaniem na „całe życie firmy”.

Tak, prócz plików w wersji wektorowej otrzymasz również plik JPG (strony internetowe), PNG (plik bez tła, stosowany jako znak firmowy do umieszczania na zdjęciach), które możemy publikować w mediach społecznościowych twojej marki.

Modyfikacją nazywamy znaczącą zmianę projektu na inną lub połączenie kilku koncepcji/projektów.

Poprawka projektu logo to dopracowanie projektu, dopisanie tekstu – jego korekta, zamiana układu graficznego elementów, zmiana koloru projektu.

Nowa wersja lub zmiany noszące znamiona całkowicie odmiennej koncepcji wyceniane są oddzielnie.

Teraz już wiesz ile kosztuje dobre Logo!

Niezależnie od tego czy chcesz uruchomić swój start-up, firmę, czy już masz ugruntowaną pozycję na rynku, ale nie jesteś zadowolony z posiadanych projektów logo, jesteśmy po to aby wzmocnić pozycję Twojej marki, tworząc projekt logo, logotypu na który zasługujesz.

Nie można kopiować zawartości strony!