Studio57

Strona internetowa cennik

Strona internetowa cennik - jesteś Ciekaw ile kosztuje wykonanie strony internetowej? Cennik strony internetowej stworzyliśmy, żebyś mógł(a) zorientować się, za co płacisz i jakie są koszty związane z uruchomieniem strony internetowej.
Cennik znajduje się na końcu strony, zachęcamy jednak do zapoznania się z całą jej zawartością.

Ile kosztuje strona internetowa cennik

Ile kosztuje strona internetowa cennik, dla małej firmy? To pytanie pada zawsze wtedy gdy otworzysz swój pierwszy lub kolejny już biznes. Wyceny które dostaniesz od agencji freelancerów czy stron typu “zrób to sam” wahają się od kilkudziesięciu złotych miesięcznie do kilkunastu tysięcy złotych jednorazowo. To samo tyczy się też czasu w jakim powstaje strona, jedna może powstać w trzy dni a inna będzie powstawała dwa lata! Czas poświęcony na projekt i budowę przekłada się jej końcową cenę. Więc jak widzisz budowa strony to złożony proces. Z tego tekstu dowiesz się ile kosztuje strona internetowa, dla małej firmy z Dąbrowy Górniczej, i co wpływa na jej ostateczną cenę.

Strona internetowa cennik - przeczytanie tego tekstu zajmie Ci ok. 5 min. Jeżeli nie masz czasu na zapoznanie się z artykułem napisz do nas odpowiemy tak szybko jak to będzie tylko możliwe!

Jakie są Twoje oczekiwania
czego tak naprawdę Ci trzeba

Pierwsze pytanie jakie zadamy podczas naszej rozmowy to “Jakie są twoje potrzeby?”. Nie chodzi nam o to czy potrzebna Ci strona internetowa, bo jest potrzebna każdej firmie. Chcemy poznać Twoje oczekiwania, co ma sobą reprezentować strona internetowa, jakie mechanizmy mają na niej funkcjonować. Czy chcesz traktować stronę internetową jako skończony byt. Czyli taką, która będzie miała wszystko czego oczekujesz, i co wydaje się niezbędną inwestycją. Czy jednak zrezygnujesz  ze zbędnych “na teraz” rozwiązań, wtedy cena będzie niższa, a projekt Strony internetowej traktujesz jako przejściowy. Sprawdzimy co tak naprawdę działa w przypadku Twojej strony internetowej rozkładając jej budowę w czasie.

MOŻLIWOŚCI

Zaprojektujemy przyjazną i intuicyjną stronę internetową,
Ty zdecydujesz co się na niej znajdzie...

Indywidualny wygląd

Projektujemy stronę od początku do końca, wszystkie nasze strony to unikalne projekty. Nie edytujemy, sprzedajemy gotowych motywów.

Legalne zdjęcia i grafiki

Dysponujemy ogromnym zbiorem zdjęć, które możesz nabyć za naszym pośrednictwem. Do stworzenia strony wykorzystamy też Twoje zdjęcia.

Nieograniczona ilość podstron

Mechanizm strony umożliwia jej dalszą rozbudowę, o nowe mechanizmy, podstrony, galerie, to od Ciebie zależy co się na niej znajdzie.

Integracja Chat Facebook

Szybka komunikacja z klientem w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna, możemy zintegrować Twoją stronę z komunikatorem facebooka.

Galeria zdjęć

Wykonamy i umieścimy na Twojej witrynie interaktywną galerię zdjęć, która po kliknięciu powiększy zdjęcia i umożliwi ich przewijanie. Takie galerie możesz tworzyć i edytować samodzielnie z zaplecza strony internetowej.

Materiały filmowe, Youtube

Umieścimy na Twojej stronie filmy, prezentujące Twoje produkty czy usługi.

Favicon

Ikona zakładki Twojej strony internetowej.

Przewijane bannery slajdy, animowane ikony i teksty

Zmieniające się po sobie zdjęcia, podnoszące atrakcyjność Twojej strony. Wszystkie te elementy wykonamy na podstawie przesłanych przez Ciebie zdjęć lub zaprojektujemy grafiki sami.

Formularz kontaktowy

Prosty formularz kontaktowy, który umożliwi Twoim klientom wysłanie wiadomości e-mail prosto ze strony internetowej.

Dalsza rozbudowa

Mechanizm strony umożliw jej dalszą rozbudowę, o nowe mechanizmy, podstrony, galerie, to od Ciebie zależy co się na niej znajdzie w przyszłości.

reCAPTCHA

To swojego rodzaju zabezpieczenie formularza kontaktowego przed wysyłaniem na Twoją skrzynkę spamu.

Firmowy BLOG

Uruchomimy na Twojej stronie branżowy blog, i opublikujemy pierwszy dostarczony wpis, który pomoże zrozumieć klientom specyfikę Twojej branży lub produktu.

WordPress

Ten prosty system CMS pozwala w prosty sposób edytować poszczególne podstrony Twojej witryny internetowej. Jest to tak proste jak napisanie/edytowanie posta w mediach społecznościowych.

Certyfikat SSL

Nasz serwer posiada darmowy certyfikat SLL let's encrypt, dzięki czemu witryna w przeglądarce widnieje jako bezpieczna.

SEO

Po uruchomieniu strony na docelowym serwerze. Wprowadzimy opisy i słowa kluczowe w nagłówkach strony i opisach title prezentowanych grafik. Dodatkowo jako jedyni tworzymy mapę strony (sitemap) swoisty drogowskaz dla najpopularniejszych wyszukiwarek, Google, Bing. Integracja z Mapami Google – Zintegrujemy stronę z wizytówką na Mapach Google i umieścimy interaktywną mapę na Twojej stronie.

Strona internetowa cennik

Prezentowane ceny obowiązują od 31.08.2022r.

Prezentowana cena uwzględnia rabat dla klientów posiadających wszystkie niezbędne materiały do stworzenia strony internetowej (zdjęcia, teksty).
Podstawowa cena pakietu „BiznesON” bez rabatu wynosi 1354zł netto. Podstawowa cena pakietu „Strona produktowa” bez rabatu wynosi 1949zł netto.
Podstawowa cena pakietu nie zawiera napisania, opracowania tekstów potrzebnych do publikacji na stronie.  
Nota: Cennik stron internetowych mają charakter podglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Strona internetowa cennik, pytania i odpowiedzi.

W trakcie rozmowy zbierzemy wszystkie potrzebne informacje, innymi słowy przygotujemy brief, by stworzyć dokładnie taką koncepcję projektów jakiej oczekujesz. Jeżeli przedstawione koncepcje nie przypadnie Ci do gustu, doprecyzujemy założenia i stworzymy właściwy projekty.

Po pierwsze, zaczynamy od rozmów, oczekiwań, poszukiwań, specyfiki branży, konkurencji. Następnie proponujemy koncept projektu, po akceptacji, wizualizujemy założenia tworząc projekt graficzny. Każdy z tych kroków jest akceptowany przez klienta. Ostatnim krokiem jest uruchomienie strony www na docelowym serwerze.

W zależności od wybranego pakietu od 5 do 14 dni.
Czas pracy w przypadku indywidualnych rozwiązań opartych o pakiet BiznesPRO szacowany jest na podstawie złożoności projektu.

Modyfikacją nazywamy znaczącą zmianę projektu na inną lub połączenie kilku koncepcji/projektów. 

Poprawka to dopracowanie projektu, dopisanie tekstu -jego korekta, zamiana układu graficznego elementów, zmiana koloru projektu.

Nowa wersja lub zmiany noszące znamiona całkowicie odmiennej koncepcji wyceniane są oddzielnie.

Przykładowe realizacje stron Internetowych.

Strona internetowa dla firmy transportowej Strona internetowa dla firmy transportowej Europrovider Europrovider – strona internetowa​ Firma Europrovider zgłosiła się do nas z prośbą o wykonania strony internetowej, i odświeżenie logotypu. Zakres prac: Stworzenie projektu graficznego strony internetowej. Przeniesienie istniejącego logotypu do pliku

Strona internetowa dla automatyka przemysłowego Strona internetowa dla automatyka przemysłowego Zematic, zgłosiła się do nas z prośbą o wykonania strony internetowej i logo. Strona internetowa dla automatyka przemysłowego Firma Zematic zgłosiła się do nas z prośbą o wykonania strony internetowej i logo.

Szata graficzna dla sklepu internetowego Shoper.pl – sprężarki.info.pl Szata graficzna dla sklepu internetowego sprężarki.info.pl | Projekt graficzny sklepu internetowego oparty na platformie Shoper.pl Szata graficzna sklepu internetowego sprężarki.info.pl Firma TSSP SP. z o.o. zgłosiła się do nas z prośbą o nowy wygląd

Strona internetowa dla pracowni fotograficznej Strona internetowa dla pracowni typu one-page. Strona internetowa dla pracowni typu one-page. Pracownia Foto-graficzna zgłosiła się do nas z prośbą o wykonania strony internetowejtypu one-page. Na jednej stronie miało się znaleźć: oferta, galeria, formularz kontaktowy Zakres

Strona internetowa fotografa Strona internetowa prezentująca twórczość i portfolio fotografa. Podgląd strona internetowa fotografa Założenia prac portfolio fotografa Projekt zakładał stworzenie strony internetowej fotografa prezentującej twórczość i portfolio artysty. Strona internetowa została przygotowana i opracowana wspólnie z fotografem w ramach

Strona internetowa dla lekarza – Logopeda Strona internetowa dla Logopedy dziecięcego z Dąbrowy Górniczej. Szybka i responsywna strona internetowa w atrakcyjnej cenie! Strona internetowa dla Logopedy dziecięcego Zakres prac: Stworzenie projektu graficznego strony internetowej typu „one page”. Stworzenie projektu logo.

Strona internetowa dla kolektywu fotograficznego Strona internetowa stworzona dla kolektywu fotograficznego „KWADRATYW” – blog pasjonatów fotografii codziennej. Strona internetowa dla kolektywu fotograficznego Strona internetowa dla kolektywu fotograficznego Projekt zakładał stworzenie strony internetowej, bloga, dla kolektywu fotograficznego „Kwadratyw”. Zakres prac: Stworzenie

Jedyna strona internetowa​ dla restauracji​ Jedyna – strona internetowa dla lokalnej restauracji. ​ Jedyna – strona internetowa dla restauracji Restauracja Jedyna zgłosiła się do nas z prośbą o wykonania strony internetowej. Zakres prac: Stworzenie projektu graficznego strony internetowej typu „one

Strona internetowa dla firmy transportowej – Europe24 Strona internetowa dla firmy transportowej o europejskim zasięgu. ​Strona internetowa została oparta na systemie CMS – WordPress, rozbudowanym ale łatwym w obsłudze narzędziu internetowym. Bez wątpienia takie rozwiązanie pozwoliło właścicielowi portalu na prostą

Acerowa Strona internetowa dla producenta elementów i konstrukcji metalowych. Acerowa – strona internetowa​ Firma Acerowa zgłosiła się do nas z prośbą o wykonania strony internetowej i logo. Zakres prac: Stworzenie projektu graficznego strony internetowej typu „one page”. Stworzenie projektu logo.

Wyceń projekt

    Zadzwoń

    Chcesz zrealizować ciekawy pomysł, masz pytania,
    jesteś zainteresowana(y) naszą ofertą?
    A może masz projekt, którego nikt nie chce się podjąć?

    Nie możesz kopiować zawartości strony!