Portfolio Studio57

Portfolio Studio57 - jeżeli potrafisz to Sobie wyobrazić, my możemy to zaprojektować! Zobacz nasze realizacje, i zleć wykonanie własnej...

Strony internetowe

Projekty graficzne

Projekty aplikacji UI/UX

Portfolio Studio57

Strony internetowe

Projektowanie stron internetowych Dąbrowa Górnicza STUDIO57.pl

Strona internetowa | www.ancraft.pl

Usługi spawalnicze - Metaloplastyka

Firma Ancraft była pierwszym klientem naszego Studia57 🙂  Wtedy wykonaliśmy dla nich Logo i pomogliśmy w rejestracji domen. Dziś przyszedł czas na zbudowanie, dla prężnie rozwijającej się firmy spawalniczej, strony internetowej https://ancraft.pl/ . Zlecenie obejmowało stworzenie pojedynczej strony (one page), która umożliwi klientowi szybki kontakt z właścicielem, i przedstawi możliwości przedsiębiorstwa. Projekt obejmował stworzenie wyglądu strony, kodowanie, opracowanie tekstów, optymalizację i skalowanie dla urządzeń mobilnych, poprawę szybkości ładowania, zabezpieczenie w postaci 2 etapowego logowania oraz uruchomienie certyfikatu SSL, integrację z usługami Google, przygotowanie treści pod względem pozycjonowania, integrację z galerią i komunikatorem Facebook’a. 

Projektowanie stron internetowych Dąbrowa Górnicza STUDIO57.pl

Strona internetowa | www.europrovider.pl

Spedycja i transport ponadgabarytowy

Firma Europrovider zgłosiła się do nas z prośbą o przywrócenie istniejącej już strony internetowej, która uległa „zniszczeniu” po ataku hackerskim. Projekt zakładał przeniesienie treści, zgodność z linkowaniem (aby nie utracić pozycji w google) z uwzględnieniem zaprojektowania nowej szaty graficznej.

Projektowanie stron internetowych Dąbrowa Górnicza STUDIO57.pl

Strona internetowa | www.fotografnajuz.pl

Fotografia ślubna i rodzinna

Strona internetowa dla fotografa ślubnego – rodzinnego. Projekt zakładał prezentację wykonanych fotografii z uwzględnieniem motywu kwiatowego. Główny baner został wykonany w technice 3 warstwowego roll-up’a, który pozwala odnieść filmowe wrażenie.

Projektowanie stron internetowych Dąbrowa Górnicza STUDIO57.pl

Strona internetowa | www.chemone.eu

Chemone - producent chemii czyszczącej

Strona internetowa firmy CHEMONE Polska – producenta i dystrybutora przemysłowej chemii czyszczącej, została stworzona z myślą o prezentacji asortymentu. Zgodnie z przesłanym briefe-m projekt zakładał stworzenie strony internetowej na podstawie istniejącego szablonu. Krótko mówiąc, miało być szybko! Nowiutką stronę internetową jak i ofertę firmy CHEMONE można zobaczyć pod adresem http://chemone.eu/

Strona internetowa - Hydroasist - projekt Studio57.pl

Strona internetowa | www.hydroasist.com

Dystrybutor przemysłowej chemii myjącej

Hydroasist jest dywizją prężnie rozwijającej sie firmy Chemone Sp. z o.o. Założeniem stworzenia strony była możliwość prezentacji produktu, oraz prostota jego zamówienia przez dystrybutorów. Strona została przetłumaczona na 7 jeżyków, które można przełączać dynamicznie, bez konieczności przełączania się do strony głównej.

Sklep internetowy - sprezarki.info.pl - projekt Studio57.pl

Sklep internetowy | www.sprezarki.info.pl

sprężarki.info.pl - sklep internetowy

Firma TSSP SP. z o.o. zgłosiła się do nas z prośbą o zaprojektowanie nowego wyglądu – modernizację istniejącego… , sklepu internetowego, opartego o platformę sprzedażową Shoper.pl. Projekt zakładał zaprojektowanie nowej szaty graficznej i wdrożenie jej w sklepie. Prócz zaprojektowania grafik sklep wymagał opracowania nowego ostylowania w kodzie CSS.

Strona internetowa - Kwadratyw - projekt Studio57.pl

Strona internetowa | www.kwadratyw.pl

Kwadratyw - kolektyw fotograficzny

Strona internetowa stworzona dla kolektywu fotograficznego. Celem projektu było stworzenie internetowej galerii zdjęć połączonej z blogiem. 

Strona internetowa | www.europe24.com.pl

Firma Europrovider, której odtworzyliśmy stronę internetową po ataku hackerskim, zgłosiła się do nas z prośbą o wykonanie dla ich usługi, osobnej strony internetowej. Strona miała za zadanie rejestrować użytkownika i umożliwić mu nadanie paczki do jednego z krajów UE.

Strona internetowa - Zematic - projekt Studio57.pl

Strona internetowa | www.zematic.pl

Zematic - automatyka przemysłowa

Firma Zematic zgłosiła się do nas z prośba o wykonanie, według ich projektu, strony internetowej. Firma z branży przemysłu spożywczego w zakresie obsługi urządzeń, układów sterowania, systemów monitoringu i rejestracji parametrów pracy urządzeń oraz monitoringu klimatu. Usług doradztwa, dystrybucji sprzętu wraz z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Strona internetowa - Logopeda - projekt Studio57.pl

Logopeda dziecięcy

Strona internetowa stworzona dla logopedy dziecięcego. Strona umożliwia rejestrację wizyt małych pacjentów on-line.

Projekty graficzne

Wizytówka - Ancraft - projekt Studio57.pl

Projekt graficzny | Wizytówka

Ancraft - Wizytówka

Projekt wizytówki dla prężnie rozwijającej się firmy spawalniczej. Projekt zakładał stworzenie projektu wizytówki z wykorzystaniem elementów logo.

Projekt LOGO

Projekt graficzny | Nadruk Logo

Kwadratyw - Koszulka

Projekt koszulki, T-shirtu, z logo kolektywu fotograficznego KWADRATYW. 

Projekt logo cennik

Projekt graficzny | LOGO

Pogorias Blue - LOGO

Projekt zakładał stworzenie Logotypu dla hodowcy kotów brytyjskich. Znak „miał” 🙂 przedstawiać siedzącego kota przy napisie Pogorias Blue.

Projekt logo cennik

Projekt graficzny | LOGO

Pogorias Blue - Wizytówka

Projekt wizytówki dla hodowcy kotów brytyjskich Pogorias Blue zakładał stworzenie wizytówki nawiązującej do kociej sierści i fal na jeziorze.

wizytówka z logo - CorkCleaning- projekt Studio57.pl

Projekt graficzny | LOGO

Cork Cleaning Services - Wizytówka

Wizytówka zaprojektowana dla Irlandzkiej firmy sprzątającej Corck Cleaning Services.

Projekt graficzny | Potykacz

Cork Cleaning Services - Potykacz

Potykacz reklamowy zaprojektowana dla Irlandzkiej firmy sprzątającej Corck Cleaning Services.

Projektowanie LOGO

Projekt graficzny | LOGO

Acerowa - Logo

Logotyp zaprojektowany dla firmy Acerowa – schody i balustrady.

Projekt graficzny | Szyld

Restauracja Jedyna - Szyld

Logotyp i szyld zaprojektowany dla restauracji Jedyna.

Projekty aplikacji UI/UX

ARTYKUŁY

Najnowsze posty na blogu

tanie-strony-internetowe-studio57

Tanie strony internetowe – dlaczego nie działają? Jakie zadania powinny spełniać tanie strony internetowe. Zadaniem strony internetowej jest prezentacja usług i ułatwienie kontaktu z potencjalnym klientem. Nie traktuj strony internetowej…

darmowa strona internetowa

Darmowa strona internetowa Darmowa strona internetowa, to rozwiązanie dla nowo powstałych firm, które chcą zaistnieć w sieci. Rozwiązanie oparte na szybkim ale też przyjaznym kodzie strony one-page, umożliwia prezentację nazwy…

Projekt LOGO

Logo projekt Cennik logo, takie pytanie zadajesz wyszukiwarce? To znaczy że potrzebujesz LOGO dla małej firmy! SPRAWDZ NASZ CENNIK! Jaki jest koszt projektu logo? Praca nad projektem logo to proces…

Studio graficzne, Strona internetowa cennik

Strona internetowa cennik Strona internetowa cennik – jesteś Ciekaw ile kosztuje wykonanie strony internetowej? Cennik strony internetowej stworzyliśmy, żebyś mógł(a) zorientować się, za co płacisz i jakie są koszty związane…

Współpracując z nami, wybierasz partnera!

Aby Twoja firma rosła, potrzebujesz solidnego partnera biznesowego, i właśnie go znalazłeś.